04 październik 2023

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy oddali swój głos i przyczynili się do wspólnego sukcesu! Gmina Ryglice zdobyła 3. miejsce w konkursie na najlepsze oferty i produkty turystyczne regionu - "Turystyczne Skarby Małopolski", w kategorii "Miejsce z klimatem - miejscowość lub gmina turystyczna". 

To wyróżnienie oznacza dla nas wiele. Statuetkę, symbolizującą nasz sukces, wręczono podczas Europejskiego Kongresu Sportu i Turystyki Burmistrzowi Ryglic, Pawłowi Augustynowi. Nie możemy także doczekać się cennej nagrody, którą otrzymujemy w postaci kampanii promocyjnej realizowanej przez Małopolską Organizację Turystyczną. Kampania ta obejmuje m.in. publikacje w różnych mediach, takich jak radio, telewizja, prasa oraz media społecznościowe.

Nie zamierzamy na tym poprzestać. Już teraz zapowiadamy nasz udział w kolejnej edycji konkursu, gdzie powalczymy o główną nagrodę w wysokości 100 000 złotych. Liczymy na wsparcie wszystkich mieszkańców Gminy Ryglice, aby dzięki Waszemu zaangażowaniu i oddanym głosom wspólnie kontynuować rozwój turystyki oraz promocję naszej pięknej Gminy.

Ogólna informacja na plakacie