18 lipiec 2022

Ryglicki Spichlerz Dworski na szlaku małopolskim

Dzięki współpracy Gminy Ryglice i Małopolskiej Organizacji Turystycznej Ryglicki Spichlerz Dworski z 1756 r. został umieszczony na mapie projektu: Otwarty Szlak Architektury Drewnianej.

W związku z tym w dniach od 1 lipca do 30 września 2022 roku możliwe jest bezpłatne zwiedzanie obiektu w czwartki, piątki i soboty w godz. 9.00-18.00 oraz w niedziele w godz. 12.00-17.00.

Na zwiedzających czeka przewodnik oraz stoisko z pamiątkami.

Więcej informacji o najstarszym w województwie małopolskim drewnianym Spichlerzu znajduje się w zakładkach: Spichlerz i Turystyka.

W ramach projektu, Spichlerz Dworski w Ryglicach, jako jedni z pierwszych gości, odwiedzili: żona Marszałka Województwa Małopolskiego dr Bogusława Kozłowska wraz z córką.

Spacerkiem po Ryglicach

Tarnowska Organizacja Turystyczna wspólnie z Tarnowskim Centrum Informacji proponuje bezpłatne zwiedzanie Ryglic z przewodnikiem w ramach edycji "Spacerków po Tarnowie i regionie".

Projekt realizowany jest od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku w niedziele oraz 15 sierpnia od godz. 10:00 do godz. 12.00. Szczegóły znajdują się pod na stronie Tarnowskiego Centrum Informacji: www.it.tarnow.pl

Współorganizatorem akcji zwiedzania Spichlerza oraz Ryglic jest Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach.

Pierwsi goście w Spichlerzu oraz stoisko promocyjne:

Pierwsi goście w Spichlerzu

Stoisko promocyjne w Spichlerzu