08 kwiecień 2024

4 i 5 maja 2024 roku, Ryglice zamienią się w centrum kulturalnych i edukacyjnych wydarzeń, skierowanych do mieszkańców i gości w każdym wieku. Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn oraz Prezes Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy Wiesław Zabawa zapraszają na wyjątkowe wydarzenia: III Ogólnopolski Kongres Kominiarzy oraz XII Ryglicką Paradę Orkiestr Dętych, które będą miały miejsce na rynku i w hali sportowej w Ryglicach.

Program Majówki w Ryglicach:

4 maja - Rynek w Ryglicach:
- 16.30: Koncert zespołu Familia.
- 18.00-23.00: Biesiada taneczna z zespołem Andante.

5 maja:
- 10.30-13.00: III Kongres Kominiarzy w hali sportowej w Ryglicach na temat „Bezpieczeństwo Energetyczne... Polek i Polaków”
- 14.00: XII Ryglicka Parada Orkiestr Dętych na Rynku w Ryglicach, z eliminacjami do konkursu Echo Trombity

Regulamin i karty zgłoszeń do XII Ryglickiej Parady Orkiestr Dętych - eliminacji do 46 Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity: regulamin konkursu, karta zgłoszeń

Regulamin i karty zgłoszeń do 46 Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity znajdują się na stronie: mcksokol.pl

Wydarzenie umilą bezpłatne atrakcje, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, kiełbasa z grilla, a także degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.

Wydarzenie zostało zorganizowane przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz dzięki współpracy z licznymi partnerami.

Regulamin imprezy

Informacja o Majówce w Ryglicach dla wszystkich pokoleń